Zásah č. 129

22. 8. 2019 – 20:01
Požár – nízké budovy
Kopřivnice – Duhová
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín
Info: Tři jednotky hasičů z prvního stupně poplachu celkem se čtyřmi cisternami vyjely k požáru zděné zahradní chatky v lokalitě pod Bílou horou. V době příjezdu první jednotky na místo události se požár nacházel již ve třetí fázi – plameny pohltily již všechny hořlavé materiály v objektu. Ihned bylo vytvořeno dopravní a útočné vedení se dvěma C proudy. Jeden byl nasazen vně budovy a zásah druhým proudem byl veden zevnitř. Požár byl lokalizován během 15 minut, celková likvidace trvala asi 2 hodiny. Během hasebních prací bylo uvnitř objektu nalezeno jedno ohořelé tělo. Na místo se dostavili vyšetřovatelé požárů HZS Moravskoslezského kraje i Policie ČR k dalšímu šetření.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice