Zásah č. 178

23. 11. 2019 – 13:52
Dopravní nehoda – se zraněním
Kopřivnice – Vlčovice, silnice I/58
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda motocyklu, který v zatáčce sjel mimo vozovku. Po příjezdu na místo hasiči provedli protipožární opatření, zabezpečili místo zásahu a asistovali zdravotnické záchranné službě při ošetřování a transportu pacienta. Vzhledem k závažnosti zranění byl na místo přivolán vrtulník letecké záchranné služby, který transportoval zraněnou osobu do nemocnice. Nehoda se obešla bez úniku pohonných hmot a po celou dobu zásahu řídili hasiči provoz, který byl sveden do jednoho jízdního pruhu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice