Zásah č. 23

15. 5. 2021 – 11:39
Dopravní nehoda – vyproštění osob
Kopřivnice – Čs. armády
Technika: CAS 30 T 815-7, DA VW Transporter
Zasahující jednotky: HZS MSK Kopřivnice, JSDH Kopřivnice
Info: Dvě jednotky byly vyslány k zaklíněné osobě pod osobním vozidlem. Po příjezdu hasiči zahájili první pomoc společně s posádkou zdravotnické záchranné služby. Hasiči uzavřeli silnici v obou směrech a zabezpečili místo zásahu. U poškozeného vozidla odpojili AKU baterii a postavili nehodovou clonu, aby bylo zajištěno zraněné osobě soukromí před očima veřejnosti. Povaha zranění si však vyžádala na místo přivolat vrtulník letecké záchranné služby, který osobu transportoval do nemocnice. Po vyšetření nehody ze strany Policie ČR hasiči provedli úklid vozovky a vozidlo odstavili ke krajnici. Poté se obě jednotky vrátily zpět na základnu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice