Zásah č. 31

17. 2. 2020 – 16:00
Dopravní nehoda – uvolnění komunikace, odtažení
Štramberk – Nádražní (železniční přejezd P10217)
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda automobilu, který narazil na železničním přejezdu do závory a urazil ji. Jednotka zabezpečila místo dopravní nehody, provedla protipožární zajištění, odpojila AKU baterii a provedla kontrolu na únik provozních náplní. Řidič vozidla byl vyšetřen přivolanou posádkou zdravotnické záchranné služby. Po zdokumentování nehody ze strany policie hasiči odstranili havarovaný automobil z kolejiště, také odstranili uraženou závoru a poté provedli úklid. Po celou dobu zásahu byl provoz řízen kyvadlově městkou policií.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice