Zásah č. 4

10. 2. 2021 – 14:32
Požár – dopravní prostředky
Kopřivnice – Vlčovice (silnice I/58)
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Kopřivnice
Info: Jednotka byla vyslána k požáru jednoho osobního automobilu. K zahoření v motorovém prostoru došlo po střetu z protijedoucím vozidlem. Požár byl uhašen před příjezdem jednotky přenosným hasicím přístrojem z kolem jedoucího vozidla. Hasiči zabezpečili místo události, odpojili AKU baterii a provedli protipožární zabezpečení. Po došetření nehody ze strany Policie ČR bylo jedno vozidlo naloženo na vůz odtahové služby a druhé odtlačeno mimo vozovku. Po celou dobu zásahu byla doprava řízena kyvadlově obecní policií.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice