Zásah č. 45

22. 5. 2022 – 8:13
Požár – nízké budovy
Kopřivnice – Lubina 310
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, JSDH Lubina I, JSDH Příbor, HZS MSK stanice Ostrava Zábřeh
Info: Všechny jednotky z prvního stupně poplachu byly vyslány k požáru domku v části Sýkorec. Po příjezdu první jednotky na místo z objektu šlehaly plameny. Hasiči ihned započali s tvorbou dopravního a útočného vedení. Postupně byly k likvidaci požáru nasazeny 2 proudy „C“. Při požáru byl zraněn jeden z obyvatelů domu. Hasiči poskytovali postiženému do doby příjezdu zdravotnické záchranné služby předlékařskou první pomoc. Následně byl transportován letecky na popáleninové centrum do fakultní nemocnice v Ostravě Porubě. Během zásahu bylo uvnitř objektu nalezeno tělo bez známek života. Kvůli nestabilní konstrukci domu byla na místo vyslána jednotka z krajské centrální stanice se speciální technikou ke stabilizaci budov.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice