Zásah č. 89

15. 6. 2018 – 13:00
Planý poplach
Kopřivnice – zahrádkářská osada pod Bílou horou
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Jednotka byla vyslána k oznámenému výskytu kouře v zahrádkářské osadě pod Bílou horou. Hasiči na místě zjistili, že se jedná o kontrolované (avšak nenahlášené) pálení klestí a bioodpadu ze zahrádky. Událost byla překvalifikována na planý poplach. Připomínáme občanům vhodnost nahlášení plánovaného pálení na operační středisko Hasičského záchranného sboru. Kromě telefonního čísla 150 lze využít i elektronický formulář, ke kterému se dostanete po rozkliknutí odkazu v pravém sloupci na našem webu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice