V neděli 1. 6. 2008 se konal ve Štramberku již druhý závod zařazený do seriálu O pohár ředitele HZS MSK v soutěži TFA 2008. Letos reprezentovalo naši jednotku celkem pět členů, což bylo nejširší zastoupení z dobrovolných hasičů a za dalšího našeho reprezentanta můžeme připočítat Tomáše Melčáka, který je zároveň velitelem soutěže a jako profesionální hasič závodil za Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje, ÚO Ostrava.
Celý příspěvek




















