Zásah č. 153

4. 10. 2019 – 4:36
Požár – nízké budovy
Kopřivnice – Mniší 22
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: JSDH Mniší, JSDH Frenštát p. R., JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Všechny čtyři jednotky z prvního stupně poplachu byly operačním střediskem vyslány k požáru do místní části Mniší. Hořel samostatně stojící hospodářský objekt u rodinného domu. Hasiči ihned po příjezdu rozvinuli dopravní a útočné vedení. K boji s ohněm byly postupně nasazeny celkem tři útočné proudy. Vzhledem k silnému zakouření a hašení uvnitř objektu probíhal zásah v dýchací technice a za současného nasazení přetlakové ventilace. Během probíhajícího zásahu se na místo události dostavil vyšetřovatel příčin vzniku požárů Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice