Zásah č. 184

9. 11. 2017 – 16:57
Dopravní nehoda – se zraněním
Kopřivnice – Obránců míru
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda motocyklu a osobního vozidla. Hasiči po příjezdu na místo poskytli zraněnému motocyklistovi předlékařskou první pomoc a zajistili místo nehody. Po příjezdu záchranné služby spolupracovali při ošetřování zraněného. Hasiči dále provedli kontrolu a zamezení úniku pohonných hmot z motocyklu. Po zadokumentování nehody ze strany Policie ČR zajistili hasiči úklid komunikace. Po dobu zásahu byl částečně omezen provoz, doprava byla řízena kyvadlově, v jednom pruhu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice