Zásah č. 38

28. 4. 2024 – 0:38
Dopravní nehoda – se zraněním
Mořkov, Ženklava
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK stanice Nový Jičín, JSDH Kopřivnice
Info:
Kuriózní výjezd mají za sebou hasiči z CHS Nový Jičín a dobrovolná jednotka Kopřivnice. Nejprve byli hasiči vysláni na silnici II/483 mezi obcemi Mořkov a Veřovice k dopravní nehodě, kterou oznámil I-phone. Na místě byly nalezeny osoby, které hledaly mobilní telefon, jenž jim údajně vypadl při jízdě z vozidla. Tento byl skutečně posléze nalezen, se stále probíhajícím spojením s tísňovou linkou. Po cestě zpět na základnu byli hasiči odvolání, tentokrát již ke skutečné nehodě osobního vozilda, které narazilo do stromu v obci Ženklava. Nehoda se obešla bez vážnějšího zranění.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice