Zásah č. 48

25. 3. 2019 – 8:52
Dopravní nehoda – se zraněním
Štramberk – Zauličí 347
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu a chodce. Po srážce chodce pokračovalo vozidlo dále a o chvíli později havarovalo na ulici Novojičínské (taktéž ve Štramberku). Možnou příčinou série těchto dvou nehod mohla být náhlá zdravotní indispozice řidiče. Hasiči zabezpečili místo zásahu a do příjezdu zdravotnické záchranné služby poskytovali zraněné osobě předlékařskou první pomoc. Po příjezdu záchranné služby hasiči spolupracovali se zdravotníky při ošetřování zraněné osoby a pomohli s jejím transportem do sanitního vozidla. Po celou dobu zásahu hasiči prováděli usměrňování dopravy. Po došetření nehody ze strany Policie ČR se jednotka vrátila zpět na základnu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice