Zásah jednotky č. 140

23. 8. 2015 – 22:14
Požár – průmyslové objekty, sklady
Ženklava
Technika: CAS 24 T 815, CAS 32 T 815, OA Škoda Fabia
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Ženklava, JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Mořkov, JSDH Hodslavice, JSDH Příbor, JSDH Studénka, JSDH Frenštát p. R.
Fotografie na pozary.cz
Info: Hasiči byli vysláni k požáru seníku. Po příjezdu se celý objekt nacházel v plamenech, na místo byly vyslány další posilové jednotky. Celou noc i následující den hasiči prováděli ochranu přilehlého okolí, tak aby nedošlo vlivem sálavého tepla k rozšíření požáru, dále prováděli ochlazování ocelové konstrukce. Pro bezproblémový požární zásah, muselo být zřízeno několik čerpacích stanovišť v okolí místa události. Po celou dobu zásahu vozily velkokapacitní cisterny desetitisíce litrů vody. Předběžná škoda vyčíslená majitelem a vyšetřovatelem požáru byla stanovena na jeden milion korun.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice